Přejít k menu

Plastové jímky, septiky, nádrže na vodu..
..to jsou jímky BETAXO

O firmě

Na český trh přinášíme kvalitní jímky a nádrže jedné z největších německých firem, která je špičkou ve svém oboru  s dlouholetou působností na celosvětovém trhu. Nabízené výrobky vznikají rotačním tvářením plastů,  což je technologie budoucnosti.

Nádrže vyráběné touto technologií jsou vodotěsné, mechanicky odolné a dlouhodobě stabilní. Materiál je 100% recyklovatelný a nekoroduje.

Při výrobě je kladen důraz na nejvyšší  standardy a nejmodernější výrobní postupy.  O kvalitě výrobků jsme přesvědčeni, což dokládá 20ti leta záruka na materiál a neomezená životnost.

Nádrže jsou certifikované dle systému kvality  EN ISO 9001 a splňují  nejpřísnější evropské normy.

Již více než tisíce spokojených  zákazníků využívá tyto  nádrže v domácnosti . O jejich kvalitě a všestranném použití bychom rádi přesvědčili i Vás.

gera, nemecko2gera, nemecko 082gera, nemecko 087

Využití nádrží:

 • dešťová voda
 • splašková voda
 • chemikálie

Aktuálně:

 • Pozvánka na výstavu v roce 2013

  Ve dnech 23.4. - 27.4 2013 nás můžete navštívit na stavebním veletrhu v Brně, kde Vám rádi představíme naše výrobky. Najdete nás v pavilonu P, stánek 135. Připravili jsme pro všechny výhodné cenové balíčky.Těšíme se na Vaši návštěvu.

 • Pozvánka na výstavu v roce 2013

  Ve dnech 21.3. - 24.3. 2013 nás můžete navštívit na  pražském veletrhu FOR HABITAT, kde Vám rádi představíme naše výrobky. Najdete nás v pavilonu 3B, stánek 21
  Těšíme se na Vaši návštěvu.

Starší aktuality